Strona główna » Szczoteczka soniczna – Vitammy Platinum

Szczoteczka soniczna – Vitammy Platinum

Vitammy Platinum to jedna z najbardziej nowoczesnych szczoteczek sonicznych na rynku. Zapewnia pięć różnych trybów pracy, które można dostosować do swoich potrzeb. Szczoteczka charakteryzuje się klasyczną stylizacją oraz łatwą obsługą. Przeznaczona jest dla tych osób, które chcą zatroszczyć się o swoje uzębienie i zapobiec powstaniu próchnicy lub chorób jamy ustnej. Ta szczoteczka soniczna posiada bardzo ergonomiczną konstrukcję, czyści zęby w dynamiczny sposób, a ponadto skutecznie usuwa przebarwienia i zabrudzenia.

Poprawa zdrowia i duża wygoda

Szczoteczka odpowiada za poprawę zdrowia dziąseł. Efekty spodziewane są już po dwóch tygodniach użytkowania. Jest dużo lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne szczoteczki manualne, ponieważ skutecznie oczyszcza płytkę nazębną oraz przestrzeń między zębami. Na szczególną uwagę zasługuje to, iż szczoteczka Vitammy Platinum cechuje się:

  • cichą pracą,

  • wodoodpornością,

  • niebywałą skutecznością.

Produkt bez problemów dotrze w każde miejsce znajdujące się w jamie ustnej. Nie ma więc kłopotów z tym, aby oczyścić miejsca, do których nie docierają zwykłe szczoteczki manualne.

Produkt zasilany jest specjalnym akumulatorem, wystarczy go raz naładować, dzięki czemu można z niego korzystać aż przez 45 dni. Do szczoteczki dołączana jest też bardzo wydajna ładowarka, którą można mieć zawsze przy sobie, co zdecydowanie wpływa na całościową wygodę jej użytkowania.


Precyzyjne odliczanie

Szczoteczka soniczna posiada funkcję precyzyjnego odliczania, dzięki czemu użytkownicy wiedzą, kiedy mogą przejść do oczyszczania kolejnej części jamy ustnej. Poszczególne cykle podzielone są na 30-sekundowe fragmenty.

Szczoteczki soniczne powinny być wykorzystywane przez wszystkie osoby, które mają problemy z dolegliwościami jamy ustnej, próchnicą lub też przebarwieniami. Z ich pomocą można zapewnić swoim zębom polerowanie, masaż, czyszczenie, wybielanie oraz delikatne szorowanie. Oprócz tego, że zęby będą dokładnie oczyszczone, będzie można zadbać również o to, aby stały się z czasem śnieżnobiałe.