Strona główna » Irygator dentystyczny – Vitammy Wave

Irygator dentystyczny – Vitammy Wave

Vitammy Wave to rewolucyjny irygator, który z pewnością odmieni życie jego użytkownika. To bardzo wydajne urządzenie wspomagające czyszczenie zębów przy pomocy silnego strumienia wody. Jest szczególnie doceniany przez osoby korzystające z aparatów dentystycznych oraz osoby zmagające się z problemem ciasnego zgryzu. Dokładnie czyści on przestrzenie międzyzębowe z resztek jedzenia i pomaga w zapobieganiu powstawania różnych stanów zapalnych spowodowanych podrażnieniami dziąseł przy regularnym szczotkowaniu.

Ten irygator dentystyczny jest wyposażony w wyjątkowe 3 tryby pracy, które umożliwiają dopasowanie mocy strumienia wody do poziomu wrażliwości zębów użytkownika.

Są to kolejno:
– tryb normalny – strumień o standardowej mocy, działający jako wodna nitka do zębów,
– tryb delikatny – strumień wody o niższym ciśnieniu, dedykowany osobom o nadwrażliwych dziąsłach i zębach,
– tryb pulsacyjny – strumień wody o zmiennym natężeniu służący do czyszczenia i masowania dziąseł.

Ze względu na swoje wyśmienite parametry: maksymalne ciśnienie wynoszące 551 kPa oraz pulsowanie z prędkością 1700 pulsów na minutę czyni z tego urządzenia niezwykle wydajny i skuteczny irygator dentystyczny. Dołączony zbiornik o pojemności 180 ml może być wypełniony wodą, płukanką lub specjalnym płynem, co dodatkowo zwiększa możliwości tego przyrządu.
Irygator dentystyczny Vitammy Wave jest wykonany z najwyższej klasy materiałów, dzięki czemu mamy pewność, że posłuży nam naprawdę długo. W dodatku jest zarówno wodoszczelny, jak i wodoodporny, więc niestraszne mu zachlapania czy kąpiel w umywalce. Do zestawu producent dołącza dwie wymienne końcówki, ładowarkę, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi w rodzimym języku, a więc wszystko, co niezbędne w przypadku tego typu urządzenia.
Cena za ten irygator nie należy do najwyższych, a opinie na jego temat są bardzo pozytywne, co również ma istotne znaczenie.
Przed rozpoczęciem stosowania irygatora warto skonsultować ten plan z lekarzem specjalistą. Może on przedstawić nam ewentualne wskazania lub przeciwwskazania, a także doradzić odnośnie samego wykorzystywania urządzenia.